ЧЕРНІВЦІ

Після Москаля Галиць запропонував очолити об`єднання книготоргівлі ще й Мунтяну

0

Представник "Батьківщини" Іван Мунтян відмовився очолювати об`єднане підприємство книготоргівлі, яке пропонує створити влада.

Учора таки відбулося скасоване минулого разу владою засідання постійної комісії облради з питань приватизації та управління об`єктами спільної власності, на якому розглянули скандальне питання реорганізації книгарень, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Опозиція відстояла рішення комісії, яким сесії рекомендується доопрацювати це питання, для чого створити депутатську комісію з представників усіх фракцій.


Аргументи влади були такими: облраді важко керувати багатьма комунальними підприємствами, а легше одним; у книгарнях неефективний менеджмент, об`єднання книгарень відбудеться на дуже вигідних умовах для них. Опозиція заперечувала по кожному пункту і наразі досягла певного успіху.


Як повідомив у своїй заяві з приводу засідання комісії депутат облради, голова облпарторганізації «Батьківщини» Іван Мунтян, досі облрада справлялася з керівництвом кількома книгарнями, підприємства книготоргівлі функціонують без дотацій і більшість з них приносять прибутки, і жодних гарантій забезпечення подальшої роботи книгарень у складі об`єднання немає. Іван Мунтян наголошує на тому, що ініціаторів реорганізації цікавлять лише комерційно привабливі приміщення книгарень в історичному центрі міста. Він порадив «реорганізаторам» створити альтернативне комунальне підприємство книготоргівлі і продемонструвати ефективний менеджмент. Або підтримати існуючі книгарні матеріально, консультативно та організаційно і так підвищити їх прибутковість. Кошти на підтримку книгарень він порадив заощадити на фінансуванні автобази ОДА та облради, а також на біг-бордах з привітаннями очільників з усіма святами.


«Не потрібно в тому, як «дохазяйнувалася» влада ПР, робити винними книгарні, - заявив Іван Мунтян. - Вони не піднімуть знищену регіоналами економіку краю, як би їх не реорганізовували. Культура і духовність завжди були дотаційними, і очікувати шалених прибутків від книготоргівлі як відгалуження сфери культури – абсурдно. Економіка забезпечує дотації для книгарні, а не навпаки».

На засіданні перший заступник голови ОДА - керівник фракції ПР в облраді Георгій Галиць запропонував Іванові Мунтяну очолити заплановане об`єднане підприємство книготоргівлі. Той відмовився, оскільки «упродовж усіх попередніх скликань протистояв спробам рейдерства проти цих підприємств». І натомість назвав дії буковинської влади стосовно книгарень тероризмом і нагадав, що за таке потрібно брати на себе відповідальність.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», нещодавно на сайті облради з`явився проект рішення сесії щодо реорганізації книгарень. Це збурило громадськість. З`ясувалося, що проект навіть не пройшов усіх процедурних погоджень і комісією не приймався. Коментуючи цю подію, Георгій Галиць запропонував очолити підприємство книготоргівлі нардепові Москалю, який з приводу сумнівної реорганізації звернувся до глави уряду з депутатським запитом. У п`ятницю засідання комісії було скасоване з ініціативи провладних депутатів.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua