ЧЕРНІВЦІ

Чернівецькі квартири найнедоступніші в Україні

0

Чернівці очолюють рейтинг найнедоступнішого житла, складений газетою «Комсомольская правда в Украине».
Журналісти видання розрахували вартість 1 кв.м. житла в різних регіонах, оцінивши 10 найбільш недорогих пропозицій "двушок" по місту(як вважають експерти, це "у принципі логічно, бо відмовляючи собі у всьому, людина навряд чи буде прагнути купити найдорожче житло"), розділили вартість квартири на її площу і вирахували середнє значення.

В якості мірила доступності придбання взяли середню зарплату в березні для даного регіону.

Як пише КП, результати розрахунків "вийшли трохи несподіваними". Найбільш доступними для місцевих жителів опинилися квартири Запоріжжя і Донецька, а найбільш віддаленими від мешканців свого регіону виявилися квартири у Чернівцях!

- Чернівці дуже динамічно розвивалися з 2006 року, тут було побудовано багато торгових і бізнес-центрів, житла, - роз`яснив "Комсомолці" директор консалтингової компанії "Канзас" Владислав Мішук. - Ціни в той час значно зросли, і сьогодні продавці не готові їх скидати, вважаючи, що краще трохи почекати.

За словами експерта, нормальною у світовій практиці вважається ситуація, коли ціна за квадратний метр житла приблизно дорівнює середньомісячному доходу громадян. Таким чином, або житло в Україну переоцінене мінімум удвічі, або зарплата недооцінена.

Середньостатистичному українцю за різними розрахунками на покупку потрібно 25-50 років, - робить висновок газета.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua