ЧЕРНІВЦІ

Попри запевнення влади, малу ГЕС в Карпатах таки будуватимуть

0

У Чернівецькій області таки будуватимуть малу ГЕС. Як повідомляє molbuk.ua, на черговій сесії Путильської районної ради було затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель, які надані в користуванняна умовах оренди.

Як пише видання, йшлося про три земельні ділянки, які орендує зовнішньоекономічна асоціація "Новосвіт" з Вінниці для будівництва та обслуговування малої гідроелектростанції "Маріїна Гать", яка знаходитиметься на території Яблуницької сільської ради.
Видання наголошує, що у цьому селі вже функціонує одна міні-ГЕС.

Разом з тим, як заявив наприкінці тижня перший заступник голови ОДА Георгій Галиць, "мова про будівництво гідроелектростанцій на гірських річках краю зараз навіть не йде. Зараз ми можемо говорити лиш про відновлення тих гідроелектростанцій, які функціонували на території Чернівецької області у 50-60-их роках минулого століття. Таких гідроелектростанцій у нас було 6, робота однієї із них була відновлена інвестором у 2009 році,» - повідомив Георгій Галиць.  

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», начальник Державного управління охорони навколишнього середовища в Чернівецькій області Борис Баглей заявляв, що його управління не дозволить будувати на гірських річках малі гідроелектростанції.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua