ЧЕРНІВЦІ

Поля Сокирянського району перенесуть на електронну карту

0

Корпорація «Сварог Вест Груп» вимірює  орні площі свого підприємства та складає електронну карту полів, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Вона робить це за допомоги створеної  у своїй структурі служби «Точного землеробства».

У вимірюванні землі та створенні електронної використовують квадро цикл та сучасну техніку,  знання і навички провідних фахівців у галузі агрохімії, агрономії, ґрунтознавства та геоінформаційних систем. 
Надалі «сварогівці» збирають ся  проводити аналіз ґрунту на всіх ділянках посівних площ, що дозволить об`єктивно планувати ресурси на забезпечення їх родючості та відновлення. Дослідження проводиться з прив`язкою GPS координат, закладається інформація по кожному показнику агрохімічного обстеження з подальшою можливістю вводу даних щодо урожайності культур. На Хмельниччині  вже тестується сучасний розкидач добрив, який відповідно до наявної інформації про сільгоспугіддя буде розраховувати потребу у підживленні, повідомляє портал molbuk.ua.

Довідка

Корпорація "Сварог Вест Груп" утворена 2003 року на базі ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат». Об`єднує 26 підприємств, розташованих у Хмельницький та Чернівецький областях. Вони  працюють у всіх сферах сільського господарства: рослинництво, тваринництво, садівництво, овочівництво тощо. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua