ЧЕРНІВЦІ

Бійці-козаки зі Сходу і Заходу з`їдуться на Буковину

0

У Чернівецькій області вперше проведуть фестиваль українських бойових мистецтв “Буковинські звитяги 2012”, - передає портал «Чернівці. Коментарі».

Як повідомляє видання "Молодий буковинець", з  19 по 20 травня на території кінно-спортивного клубу “Троя” у Реваківцях Кіцманського району відтворять битви шаблями, булавами та іншими видами козацької зброї.

На Буковину з`їдуться представники шкіл бойового гопака з Дніпропетровської, Львівської, Рівненської, Київської,Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Також на фестивалі покажуть видовищні бої верхи на конях. Проводитимуться майстер-класи їзди на конях, навчатимуть прийомам козацького самозахисту та частуватимуть козацькою їжею.

За словами організаторів фестивалю, він не є комерційним, а патріотично-просвітницьким. Вхід на нього буде вільним. Наразі організатори намагаються знайти спонсорів, котрі би підтримали їх.

З кожної області приїде по 10 — 15 учасників, - розповідає органівзатор Ірина Підгурська, - ми хочемо зібрати гроші, хоча би на дорогу для учасників. Це близько 20 тисяч гривень. Всього ж для проведення та організації фестивалю потрібно 35 — 40 тисяч гривень.

За проханням організаторів Чернівецька ОДА виділила 10 тисяч гривень. КСК “Троя” надає підтримку в організації та розміщенні фестивалю.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua