ЧЕРНІВЦІ

День вишиванки запропонували зробити національним святом

Влада показала, як вона любить "всяке українське"

0

Сьогодні у Чернівцях вп`яте відзначали День вишиванки, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».  Попри те, що організатори цьогоріч не прагнули масовості, святкування все одно були велелюдними.


На території центрального корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича зібралося студентство і влада. Велетенська вишиванка довжиною 6 метрів, яка стала символом свята, прикрасила центральний вхід в університет. На початку свята 94 студенти різних факультетів створили живий напис ЮНЕСКО, як нагадування про те, що з червня минулого року ЧНУ внесений до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО.

До свята долучилися голова ОДА Михайло Папієв та секретар міської ради Віталій Михайлішин, тож далі було те, що владні прес-служби назвали урочистостями. Очільники у своїх виступах згадували, як минулого року на Центральній площі Чернівців зібралося понад 4 тисячі вдягнутих у вишиванки людей і таким чином рекорд міста увійшов у Книгу рекордів України. В.о. мера висловив переконання, що сьогодні людей у вишиванках «вже набагато більше», а губернатор  озвучив намір ініціювати проведення Дня Вишиванки на національному рівні.

Тим часом на вулицях обласного центру  люди у вишиванках прогулювалися з задоволенням, хоча й не так масово, як минулого року. А біля пам`ятника Кобзареві виступав перуанець з флейтою-антарою і в пончо. У кожного своя «вишиванка».

Фото «Чернівці. Коментарі».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua