ЧЕРНІВЦІ

Фірташ вже просить податкових знижок для своїх підприємств в Криму

0

Держава повинна створити додаткові можливості, які дозволяють містоутворюючим підприємствам допомагати своїм мономістам. Зокрема, мова йде про зміну законодавства. Федерація роботодавців України найближчим часом винесе на розгляд уряду пропозицію надати містоутворюючим підприємствам право зменшувати базу оподаткування на суму витрат, спрямованих на розвиток своїх монофункціональних міст.

Таку заяву Глава Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ зробив під час зустрічі з мерами Армянськ і Красноперекопськ та керівниками розташованих в них містоутворюючих підприємств «Кримський ТИТАН» і «Кримський содовий завод», власниками яких є Фірташ.

Про це сайту «Крим.Комментаріі» повідомили в прес-службі Фірташа.

За словами Фірташа, сьогодні містоутворюючі підприємства можуть надати фінансову допомогу своїм містам тільки з прибутку, тому можливості з фінансової підтримки міст обмежені. По суті, фінансова допомога підприємств обкладається податком на прибуток.

«Навіщо обкладати податком на прибуток гроші, які підприємства витрачають на розвиток мономіст?», - Підкреслив Фірташ. - Держава повинна вибудувати нову систему взаємодії з містоутворюючими підприємствами і громадами монофункціональних міст. Фінансування з державного і місцевого бюджетів на розвиток інфраструктури мономіст недостатньо, тому необхідно створювати умови, які будуть стимулювати власників містоутворюючих підприємств допомагати містам».

«Крим.Комментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua