ЧЕРНІВЦІ

КОД просить Тимошенко поїсти

0

Комітет опору диктатурі (КОД) звернувся до екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням припинити голодування

Про це  «Коментарям» повідомили у КОДі у п’ятницю, 4 травня.

«Ми, лідери партій-учасниць Комітету опору диктатурі, як і мільйони Ваших соратників у боротьбі за кращу долю нашої країни, розуміємо, що місяці переслідувань режимом Януковича, поневірянь в так званих «судах», систематичного знущання та звірячого побиття покидьками в погонах змусили Вас вдатися до крайньої форми протесту.

Два тижні політичного голодування – це вже пряма загроза Вашому фізичному здоров’ю, яке і так підірвано тривалим незаконним утриманням за ґратами. Ми просимо Вас не ризикувати власним життям. Не робіть режиму такого подарунку, бо вони саме про це і мріють. Сьогодні, коли вплив Януковича видається найбільшим, – Ви, як ніколи потрібні країні», - зазначають автори звернення.

«Ми наполегливо просимо Вас припинити голодування, адже Ваше життя належить Богові та Україні», - додають у КОДі.

Разом з тим у Комітеті підкреслили: «Влада бандитів і садистів у погонах, яка тільки і вміє, що віддавати злочинні накази, грабувати країну та бити жінок по тюрмах – приречена».

Як повідомляли  «Коментарі», Юлія Тимошенко, яка перебуває в Качанівській колонії, оголосила голодовку. Екс-прем´єр стверджує, що до неї застосували фізичну силу під час транспортування до лікарні.  У свою чергу Державна пенітенціарна служба заперечує застосування сили.

З 25 квітня партійці Львівської облорганізації ВО «Батьківщина» голодують і живуть в наметах біля пам´ятника Т.Шевченку.  За останні дні солідарну голодовку, ініційовану у Львові, підтримали в Києві, Хмельницькому, Дніпропетровську, і навіть у Чехії, де голодує колишній сенатор.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua