ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях пройшла демонстрація трудящих, які відчули на собі "покращення", повідомляє портал «Чернівці. Коментарі».

Молоді люди, символізуючи різні верстви населення України, під першотравневі заклики у дусі радянських демонстрацій, пройшли з плакатами і транспорантами Соборною площею Чернівців.

З плакатами, гаслами і портретами «очільників» у руках молоді люди проходили символічними колонами  під радянську бадьору музику і схвальними оплесками та вигуками «ура» зустрічали коментарі диктора. Радісний голос ведучого повідомляв, що пенсіонери просять уряд продовжувати відрахування з їх пенсій і після їхньої смерті, бюджетники пропонують підлікувати уряд у чорнобильському санаторії і т.д. Колоритно виглядала «колона селян» з сапками в руках.  Завершилося дійство на Соборній площі тим, що портрети тих, хто уособлює владу – від глави уряду з найодіознішими міністрами до в.о. міського голови з губернатором і його заступниками викинули на «смітник історії».

"У формі спеціально підготовленого дійства ми хотіли продемонструвати сучасні реалії через призму радянських традицій", - пояснив ідею перфомансу активіст молодіжного крила партії "Фронт Змін", депутат обласної ради Віталій Захарук. - Ми хочемо висловити  респект за покращення життя вже сьогодні «вождям» української політики – Януковичу, Азарову, Табачнику, Папієву та ін. від воїнів-афганців, чорнобильців, лікарів, освітян, шахтарів, студентства та надзвичайно вдячного селянства!»

Як пояснили у прес-службі "Фронту Змін", акція, яка планувалася як продовження демонстрації протестного настрою молоді Буковини щодо політики нинішньої влади на чолі з Януковичем, стала симетричною відповіддю на "червоний шабаш", влаштований на Хрещатику на 1 травня та який транслювало УТ-1.Фото «Чернівці. Коментарі»
За матеріалами прес-служб "Фронт Змін" і ВО "Батьківщина" 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua