ЧЕРНІВЦІ

Депутати з Баварії в Чернівцях здивовані он-лайн трансляцією сесій

0

Німецькі депутати сьогодні, 3 травня, цікавилися у в.о. мера Чернівців Віталія Михайлішина джерелами фінансування міського бюджету, принципами розподілу коштів, ступенем незалежності органів місцевого самоврядування від столичної влади тощо, - інформує портал «Чернівці. Коментарі» .

Вони також розповіли, що наразі їхній місцевий парламент (Баварський ландтаг) не має можливості, на відміну від Чернівецької міськради, транслювати свої засідання в Інтернеті, а голосування проводяться підняттям рук.

Ще одним враженням для німецьких гостей стала галерея портретів бургомістрів Чернівців, розміщена на стінах сесійної зали. Вони зауважили, що, напевне, така кількість поважних персон, що «спостерігає» за депутатами під час засідання, убезпечує від прийняття необдуманих чи занадто радикальних рішень.

П’ятеро депутатів Баварського ландтагу (парламенту землі Баварія, Мюнхен) фракції соціал-демократичної партії Німеччини сьогодні, 3 квітня, перебувають у Чернівцях в рамках ознайомчої поїздки за маршрутом Буковина – Південна Буковина – Трансільванія. У складі делегації: Кріста Наас, депутат ландтагу, член бюджетного комітету, Фолькмар Гальблайб, депутат, заступник голови фракції, Райнгольд Перлак, депутат, колишній багаторічний бургомістр міста Штраубінг, член комітету з питань комунального управління, Райнгольд Штробль, депутат, член бюджетного комітету, Марія Нойхль, депутат, член комітету з питань аграрної політики, лісового господарства та харчування. Їх також супроводжують парламентський радник Фрідріх Векерлайн, науковий співробітник Буковина-Інституту Аугсбург  Луціан Гаєр та журналіст видання «Нюрнбергер цайтунг» Ральф Мюллер.

Інформація за темами: депутати з Баварії

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua