ЧЕРНІВЦІ

На море дітей не відправлятимуть, бо чиновники не знають, як їх контролювати

0

Цього року обласне управління у справах сім`ї та молоді взагалі не замовляло путівок у табори на морі, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Ще  торік з понад 20 таборів, що розташовані на березі Чорного та Азовського морів, тендер на Буковині виграли лише два, тож буковинці отримали 62 путівки до "Артеку" та "Молодої гвардії".

Цього ж року і на таке сподіватися зась.  Як повідомила порталові vidido.ua заступник начальника обласного управління у справах сім`ї, молоді та спорту Чернівецької ОДА Ганна Глібка, натомість більше грошей витратили на оздоровлення дітей в буковинських таборах. Причинами відмови від відпочинку на морі в управлінні вважають те, що не можуть контролювати умови, у яких відпочивають діти. Як вдавалося контролювати їх у попередні роки, чи, може, раніше табори були безконтрольними, чиновники не роз`яснили.

Повна вартість путівки у дитячі табори відпочинку на березі моря сягає 10 - 16 тис. гривень за зміну (21 день) в таборі "Артек", у менш відомому таборі "Аврора" (Скадовськ, Херсонської області)  зміна тривалістю 18 днів вартує 5,5 - 8 тис. гривень.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua