ЧЕРНІВЦІ

Президент Хорватії Іво Йосипович відмовився від поїздки на саміт країн Центральної Європи, який пройде 11-12 травня в Ялті (Крим), на знак протесту проти порушень прав людини в Україні

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на повідомлення прес-служби Президента Хорватії.

«Беручи до уваги обставини, які вказують на порушення прав людини в Україні, Президент Хорватії Іво Йосипович вирішив не брати участі в саміті глав держав Центральної Європи, який пройде в Ялті 11 і 12 травня цього року», - наголошується в повідомленні.

Інші подробиці в повідомленні не наводяться.

Як повідомляли «Коментарі», на сьогоднішній день від участі в ялтинському саміті відмовилися президенти Німеччини, Чехії, Словенії, Австрії, Італії та Естонії.

Раніше планувалося, що в ялтинському саміті держав Центральної Європи візьмуть участь глави 10 країн, у тому числі Хорватії.


Тим часом, як повідомляють «Коментарі», міністр закордонних справ Німеччини Ґідо Вестервеллє заявив, що Угоду про асоціацію між Україною та ЄС не може бути ратифіковано за нинішньої політичної ситуації в Україні. А Європейський комісар з питань торгівлі Карл де Гюхт також заявив про намір не відвідувати Євро-2012 «за нинішніх умов».Джерело:
«Українські новини», «Коментарі»

Джерело фото: PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua