ЧЕРНІВЦІ

Через плутанину з нумерацією будинків у Чернівцях не селять 45 сімей

0

Через неузгодженість дій міського та обласного БТІ ніяк не приймуть в експлуатацію та не дозволять заселення мешканцям багатоквартирного будинку, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Будинок не приймають в експлуатацію і не підключають до комунікацій, оскільки на ньому і на кафе по сусідству - однаковий номер, повідомляє телеканал Інтер у програмі «Подробиці».
Будинок, який мали здати ще у 2008-му, через фінансові труднощі закінчили лише торік. Проте тут не підведені вода і газ, в експлуатацію будинок не приймають, при цьому документи на право власності – у господарів квартир на руках. Свідоцтво на право власності на квартири в цьому будинку видало міське БТІ, але обласне БТІ досі не зареєструвало, хоча гроші за реєстрацію взяло.
В обласному БТІ пояснюють: за тією ж адресою, що і багатоповерхівка, вже зареєстрований інший об`єкт - кафе. У цьому випадку, зазначають чиновники,  треба поміняти адресу. Для цього потрібне рішення міськради, тому або забудовникові, або старому власнику необхідно звернутися з відповідною заявою в міськраду щодо зміни адреси.У разі зміни адреси багатоквартирно будинку, треба буде міняти й адресу кожної з 45-ти квартир. 
Районна і міська прокуратури, до яких звернулися інвестори будівництва житла, не знайшли порушень БТІ у цій ситуації. Тепер слово за обласною прокуратурою.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua