ЧЕРНІВЦІ

Лицарів підтримували оплесками прекрасні дами і їх кавалери на трибунах

У ці хвилини розпочинається офіційне відкриття фестивалю «Середньовічний Хотин», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». А показовими лицарськими турнірами відвідувачів розважали ще вчора.

Вершники на ристалищі змагалися в розрубуванні капусти, підніманні списами хустинки з землі, спробах вибити одне одного з сідла та зрубуванні пір`я з шолома суперника. У турнірі брали участь представники з Росії та України, які представляли костюми та кольчуги лицарів з різних країн і місцевостей..

Для дітей були організовані безпечніші турніри – у яких можна було позмагатися у боях гумовими м`ячами.

На території Хотинської фортеці та за її межами розташувався ярмарок, де продають мед, рибу, трав`яні чаї, китайські іграшки, прикраси з металу, інші авторські вироби – прикраси, вишиванки, глиняний посуд тощо.  

Сьогодні, як повідомляє офіційний сайт фестивалю, на відвідувачів чекають: бугурти (масові битви), конкурс костюмів (жіночого і чоловічого), відбіркові бої в номінації «один на один» за видами зброї «Меч — Меч»; «Щит-Меч»; «Меч — Баклер» «Дворучний меч»; турнір кінних лучників, вогняний перфоманс «Живий вогонь», концерт етно-рокової групи «Коралі».

Квиток на фестиваль коштує 80 грн. для дорослих, 40 грн. для дитини до 14 років, безкоштовний вхід – дітям до 7 років.

Перші відгуки про фестиваль на офіційному сайті «Середньовічного Хотина» суперечливі – від захоплених до обурених. Відвідувачам не подобається, що немає української версії сайту фестивалю (тільки російська),  а також що ведучий турнірів учора коментував російською і навіть не міг правильно назвати Хотин.  

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua