ЧЕРНІВЦІ

Мерія замість отрути пропонує собакам «гуманну евтаназію»

0

Зустріч секретаря міськради з захисниками тварин на їх вимогу задля узгодження плану спільних дій на вирішення проблеми безпритульних тварин завершилася нічим, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Віталій Михайлішин вкотре озвучив усе, що зробила влада в цьому напрямку, і порекомендував викласти «всі свої практичні пропозиції та прохання у офіційному зверненні до міської влади».

Віталій Михайлішин запевнив, що жодних планових масових відстрілів чи отруєнь бродячих тварин у Чернівцях не проводиться. Комунальні служби працюють виключно в режимі реагування на скарги городян, що постраждали від нападів безпритульних тварин. В такому випадку бригади КП «Спецкомунтранс» виїжджають на місце виклику, де відловлюють агресивних бродячих тварин і вивозять їх за межі міста.

Серед кроків, здійснених міською владою в напрямку вирішення проблеми безпритульних собак, в.о. міського голови назвав виділення земельної ділянки площею близько гектара наприкінці вулиці Південно-Кільцевої для будівництва притулку для бездомних тварин та виготовлення проектно-кошторисної документації цих робіт. Наразі ця документація вже готова і перебуває на експертизі, після завершення якої можна було б розпочинати будівництво притулку. Проте потрібних на це 11,6 мільйонів гривень (раніше ця сума становиле лише 7 млн.грн.) в міському бюджеті наразі немає, наголосив Віталій Михайлішин і закликав громадських активістів долучитися до збору доброчинних пожертв, залучення грантів, пошуку спонсорів, готових профінансувати цей проект чи інших варіантів отримання необхідної суми коштів, повідомляє сектор інформації та зв`язків з громадськістю міської ради.

На інформацію голови ЧОГО «Захист тварин» Анжели Косован, що її організація має домовленості з Державною ветеринарною клінікою по вул.Сторожинецькій про можливість проведення там операцій зі стерилізації безпритульних тварин за пільговою ціною, представники міськради заявили про неефективність цього способу. Незважаючи навіть на те, що активісти готові взяти на себе всі роботи з переправки, годування та утримання вже стерилізованих тварин протягом усього терміну, необхідного для відновлення їх нормального фізичного стану. Від міської влади громадські активісти натомість просять виділення певної суми коштів на оплату таких операцій (близько 100 тис.грн.), а також за можливості виділення земельної ділянки в районі вул.Сторожинецької для облаштування там пункту тимчасом перетримки стерилізованих тварин. Анжела Косован повідомила, що Віталій Михайлішин пообіцяв надати частину коштів, які потрібні для стерилізації тварин. Обіцянка була усною.

Як альтернативний варіант тимчасового вирішення проблеми безпритульних тварин у Чернівцях чиновники запропонували створення пункту їх перетримки на базі вже виділеної земельної ділянки по вул.Південно-Кільцевій, проте з обмеженням терміну їх тримання там до 7 тижнів, після чого з разі відсутності бажаючих опікуватися твариною вона буде піддаватися гуманній евтаназії. Саме таким є світовий досвід вирішення цієї проблеми, вважають представники міської влади.
Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у Чернівцях відбулося масове отруєння безпритульних собак. Кількість жертв сягнула тридцяти. Активісти-захисники тварин звернулися з інформаційним запитом з цього приводу до міської ради.

Інформація за темами: отруєння собак, притулок для собак, евтаназія, бродячі тварини

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua