ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях солдатських мам у їх День «нагодували обіцянками»

0

Міська влада зустрілася з представницями Чернівецької крайової організації солдатських матерів  і відмовила у всіх проханнях, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». З жінками зустрічався з заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар.

Учасниці зустрічі звернулися до влади із проханням встановити матеріальну допомогу у розмірі 100 гривень на місяць сім`ям загиблих під час військових дій або померлих в мирний час військовослужбовців. Олександр Паскар відповів, що цього року виділити гроші на матеріальну допомогу міська рада не може, оскільки бюджет на 2012-й уже сформований і не може бути зміненим, але пообіцяв, що ці кошти будуть заплановані в бюджеті на наступний 2013 рік. Для цього вже найближчим часом у військовому комісаріаті Чернівців відновлять та уточнять списки загиблих та померлих військовослужбовців.
Ще одне прохання, з яким звернулася громадська організація до влади, було надання безоплатного лікування батькам загиблих у госпіталі інвалідів війни. О.Паскар запевнив присутніх, що посильну допомогу в цьому питанні батькам загиблих військовослужбовців будуть надавати районні поліклініки. А приймати якісь рішення про госпіталь інвалідів міська рада не має повноважень, оскільки госпіталь знаходиться в підпорядкуванні облдержадміністрації.

Крім того, обговорювалось і питання про встановлення в Чернівцях пам`ятного знака загиблим під час проходження військової служби. Задля пришвидшення цього процесу заступник міського голови порадив звернутись у департамент містобудівного комплексу, де допоможуть обрати місце та роз`яснять подальші дії, повідомляє сектор інформації та зв`язків з громадськістю міської ради.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua