ЧЕРНІВЦІ

Зливові дощі, які охопили край  в середині тижня, зруйнували міст у селі Великий Кучурів Сторожинецького району, повідомляє кореспонденті «Чернівці. Коментарі».

За зруйнованим мостом, на іншому березі річки залишилися важливі соціальні об`єкти, до яких тепер доводиться добиратися об`їзною. Навіть до шкільного автобуса дітям доводиться долати зайві кілометри. Тому школярі, намагаючись скоротити дорогу, всеж ризикують життям і переходять через напівзруйнований міст.

Цей міст селяни будували самостійно. Він постійно потерпає від стихій. Як зазначають мешканці села, звернення ні до сільської ради, ні в район, нічого не дали – там відповідають, що на відновлення мосту немає коштів. Тим часом невелика, але стрімка річечка загрожує  ще однією катастрофою.  Оскільки нерозчищені береги сприяють тому, що вода піднімається миттєво - село може залишитись без газу, адже труби проклали на кілька метрів вище над аварійним мостом, повідомляє сайт citi.cv.ua. 

Кілька місяців тому на аварійному мосту в райцентрі Сторожинець сталася трагедія – загинула людина. Чоловік перебирався через міст на підводі, послизнувся кінь і впав униз у річку. За ним впав і господар.


Фото сайту citi.cv.ua

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua