ЧЕРНІВЦІ

"Перкалаба" везе в Чернівці прем`єру

0

Сьогодні в арт-пабі "Гойра" відбудеться концерт гурту "Перкалаба".

"Оркестр радості і щастя нарешті доїхав до Чернівців. "Перкалаба" презентуватиме новий альбом "Дідо" і валитиме потужну програму із всім відомих хітяр," - написав у соцмережі про концерт його організатор, чернівецький музикознавець Ігор Кравців.

"Перкалаба" має намір показати чернівчанам свій новий альбом "Дідо".
Як пише Кравців, продюсер гурту Олег "Мох" Гнатів планує привезти кілька дисків спеціально для розиграшу між шанувальниками творчості колективу.

Назва гурту походить від Гуцульського села Перкалаба, яке знаходиться на межі Чернівецької і Івано-Франківської області та межі з Румунією. Початок існування гурту припадає на 1998 рік, тоді Перкалаба мала перший свій виступ на фестивалі «Червона Рута». Музичний стиль гурту на початку діяльності — близький до ска-панк і реггі, але з часом творчість групи усе більше зверталося убік традиційної гуцульської музики. Сучасну творчість гурту можна віднести до напрямку фольк-рок. Учасники гурту підкреслюють тяжіння до простоти, природної гармонії, легкості, гумору і заряду позитивної енергії. Тексти також, за свідченням учасників гурту не обтяжений смисловою функцією.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua