ЧЕРНІВЦІ

У зв`язку із подіями, які сталися в Дніпропетровську, 27 квітня весь особовий склад УМВС України в Чернівецькій області переведений на посилений варіант несення служби, - повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у ЦЗГ УМВС.

За інформацією прес-служби міліції, в області створений оперативний штаб, який особисто очолює начальник УМВС області генерал-майор міліції Микола Харабара.

З 6 години 28 квітня співробітники райвідділів міліції міста Чернівці та апарату УМВС задіяні для обстеження та профілактичних заходів на території обласного центру. В районних відділах міліції області створені додаткові слідчо-оперативні групи.

Під час інструктажу задіяних міліціонерів керівництвом УМВС області розподілені маршрути для огляду територій масового відвідування громадян, прилеглих до об`єктів транспортної інфраструктури, адміністративних будівель та об`єктів життєзабезпечення, з метою виявлення підозрілих предметів (упаковки, коробки, валізи, сумки тощо), що можуть мати ознаки вибухових пристроїв, отруйних і пожежонебезпечних речовин.

Обласна міліція просить мешканців міста Чернівці та інших населених пунктів області з розумінням ставитися до заходів правоохоронців та виконувати законні вимоги працівників міліції. У разі виявлення підозрілих предметів схожих на вибухові пристрої негайно телефонувати на номер «102».

 

За неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об`єктів власності, заради розваг або хуліганських спонукань, передбачено кримінальне покарання, - нагадують міліціонери і запевняють, що міліція Буковини готова до дій в екстремальних ситуаціях.

Фото ЦЗГ УМВС

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua