ЧЕРНІВЦІ

Правління облорганізації Національної спілки письменників України оприлюднило заяву, в якій закликало обласну владу припинити втручатися у роботу комунальних книгарень. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомила голова спілки Віра Китайгородська.

Письменники Буковини звернулися до голови ОДА, голови та депутатів обласної ради із закликом "припинити підготовку ліквідаційних рішень та втручання у життєдіяльність колективів книгарень «Українська книга», «Здоров`я», «Букініст», «Лучаферул», «Технічна книга», «Каменяр», «Магазин навчально-наочного приладдя», «Художня книга»."

"Правління обласної організації Національної спілки письменників України стурбоване вашими намірами ліквідувати осередки культурного, творчого і мистецького життя краю – книгарні, які десятиліттями служать інтелектуальним, національним, патріотичним, духовним запитам наших краян та гостей Буковини.

Письменник Буковини вважають "безпідставними" аргументи влади про "збитковість та недоцільність існування книгарень у нинішньому статусі.

"Запропоновані вами реформи у цій галузі не є стабілізуючими, прогресивними, а навпаки – тягнуть за собою знищення буковинських традицій книговидання та книгорозповсюдження", - йдеться у заяві до керівництва області.

Заяву підписали члени Правління облорганізації НСПУ Володимир ВОЗНЮК, Іван НАГІРНЯК, Тамара СЕВЕРНЮК, Богдан МЕЛЬНИЧУК, Віталій КОЛОДІЙ, Василь ДОВГИЙ, Василь ТЕРИЦАНУ, Василь МЕЛЬНИК та голова обласної спілки Віра КИТАЙГОРОДСЬКА

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», в обласній раді готовий проект рішення «Про реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі».
Директори комунальних книгарень, які влада збирається реорганізувати в одне підприємство, вважають це недоцільним і безперспективним,

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua