ЧЕРНІВЦІ

«Наша Україна» зрадила КОД на Заставнівщині

0

Демократичні сили Заставнівської районної ради, маючи більшість, віддали посаду голови ради представниці Партії регіонів, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».
Сесії районної ради, на якій обирали голову ради, передував мітинг опозиції, яким на Буковині оголосили безстрокову акцію протесту. Виступаючі на мітингу нагадали учасникам, що у час, коли влада ув`язнила і допускає фізичні знущання над Юлією Тимошенко, на свободі залишається  колишній голова Заставнівської райдержадміністрації, який став відомим на всю країну через жорстоке катування рибалок на приватному ставку. Він, до того ж, є депутатом районної ради.

Мітингувальники заявляли, що представники партії влади залякують депутатів, погрожують позбавленням роботи, проблемами у навчанні дітей у вузах тощо – в разі непідтримання кандидата на посаду голови райради від Партії регіонів.

За годину до початку сесії відбулася погоджувальна нарада представників політичних сил, котрі входять до Комітету опору диктатурі в Чернівецькій області. Під час наради представники «Нашої України» заявили про підтримку кандидата від Партії регіонів.

Тож провладна партія, формально не маючи більшості у раді, висунула кандидатуру на посаду очільника районної представницької влади.

Представники обласної організації ВО «Свобода» вже заявили про намір ініціювати перегляд доцільності перебування «Нашої України» в обласному КОДі. Представники ВО «Батьківщина» і Фронту змін поклали відповідальність за все, що відбувається в районі, на партію влади.


Відповідно до результатів виборів до місцевих рад, політичні сили, які позиціонують себе як опозиційні, мають у раді більшість – 48 з 68 депутатів. Однак головою ради стала представниця ПР Марія Леваніна, здобувши 53 голоси. Проти проголосувало лише 7 депутатів та два бюлетені визнано зіпсованими.

До складу Заставнівської районної ради, згідно з даними ЦВК, входять 16 депутатів від Партії регіонів, 19 – від ВО «Батьківщина», 2 – від ВО «Свобода», 14 – від «Нашої України», 3 – від «Сильної України», 13 – від Фронту змін та 1 депутат – від Української соціал-демократичної партії.

Район перебуває на 10-му, передостанньому місці серед інших районів за показниками соціально-економічного розвитку.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua