ЧЕРНІВЦІ

На базі училища професійної підготовки працівників міліції УМВС пройшли командно-штабні та тактико-спеціальні навчання з припинення групових порушень громадського порядку під час проведення футбольного турніру Євро-2012. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у відділі взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернівецької ОДА

Основною метою навчань є удосконалення знань та навичок відпрацювання загальних та індивідуальних тактичних дій особового складу УМВС України в Чернівецькій області з припинення групових порушень громадського порядку, ліквідації масових безпорядків під час проведення спортивних заходів, а також під час проведення в Україні фінальної частини футбольного турніру Євро-2012.

У навчаннях взяли участь понад 300 міліціонерів Буковини.

За інформацією відділу, навчання відбулися у кілька етапів. Спершу пройшла перевірка готовності зведеного загону УМВС України в Чернівецькій області, демонстрація техніки та озброєння органів внутрішніх справ. Відтак відбулися тактико-спеціальні навчання та показові виступи працівників спецпідрозділів щодо тактики дій в різноманітних ситуаціях, які можуть виникнути як під час Євро-2012, так і при проведенні різноманітних масових заходів. Окремим етапом показових дій було затримання озброєних злочинців.


Фото PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua