ЧЕРНІВЦІ

Активісти намагаються рятувати отруєних собак та проводять розслідування

Щонайменше три десятки безпритульних собак загинули в Чернівцях упродовж трьох діб у результаті їх масового отруєння, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Про це інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте Анна Климчук.

«Сьогодні і вчора масово надходили повідомлення про отруєних собак в центрі міста: Головна, Київська, Центральна пл., Соборна, Шкільна та ін. Жертв налічується мінімум 30! Не випускайте своїх собак або ретельно стежте за ними!!! Якщо побачите що страждає тварина - не будьте байдужі!! ДОПОМОЖІТЬ, це недорого!» - пише активістка. Вона повідомляє, що вчора не вдалося врятувати вагітну собачку.

Також вона повідомляє про термінову необхідність  транспорту  для  перевезення  собак  у  ветеринарну  клініку для розтину і  отримання  попередніх  результатів. Телефони активістів-захисників тварин 095 0031129, 0958466901.

Як стало відомо кореспонденту «Чернівці. Коментарі», активісти-захисники тварин направили інформаційний запит на ім`я в.о. міського голови Михайлішина щодо ситуації з масовим отруєнням тварин в обласному центрі. 

Вони цікавляться, чи має стосунок до цього отруєння міська влада, чи відбувається воно в рамках планів «очищення» міста від бродячих тварин перед Євро-2012, чи виконується це «очищення» структурними підрозділами, які перебувають у підпорядкуванні міської ради, скільки коштів з міського бюджету чи інших джерел (з яких саме) виділено на отруєння бродячих тварин, хто особисто віддавав розпорядження вживати саме таких заходів, якщо це відбувається з відома і за розпорядження керівництва міської ради, чи розглядалися міською радою та її відповідальними особами інші способи ліквідації явища безпритульності тварин (стерилізація, створення притулку тощо) і яким чином міська рада реагуватиме на масове отруєння собак у місті, якщо це відбувається без її відома.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у Чернівцях від отруєння масово гинуть собаки. Захисники тварин надали детальну інструкцію, як можна полегшити стан отруєних песиків і врятувати їм життя.
Фото та відео з сторінки Анни Климчук у соціальній мережі

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua