ЧЕРНІВЦІ

ОДА та Держагентство з інвестицій уклали угоду

За угодою між державним агентством з інвестицій та управління національними проектами та Чернівецькою ОДА, в області хочуть створити перинатальний центр, спорудити спортивні об’єкти для зимових видів спорту та заводи із сортування та переробки твердих побутових відходів, реконструювати котли для використання біопалива, а також розбудувати оптові ринки сільськогосподарської продукції, - як інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі», про це заявив голова ОДА М.Папієв ід час підписання документа з  головою державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславом Каськівим.

"Підготовлені вже всі земельні ділянки, як абсолютно безконфліктні і безпроблемні, щоб ми по кожному з проекту пропонували їх. Стосовно обласного бюджету, ми готові і до участі в співфінансуванні, ми цей це досвід маємо. Особливо на етапі підготовки проектної документації, ми готові взяти на себе ці функції, аби по проектах у нас була повна готовність." - сказав М.Папієв.

"Всі проекти у нас побудовані на державно-приватному партнерстві. Участь держави у фінансуванні 5,7%, інше – це приватні кошти", - зауважив В.Каськів.

Минулого року в Україну було залучено майже 6 з половиною мільярдів гривень іноземних інвестицій. Чиновники кажуть, що цей показник є досить низьким і хочуть "вийти" на 15 мільярдів доларів в рік.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua