ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях презентували відреставровану синагогу і кошерний ресторан

0

Оновлену синагогу, на реставрацію якої витрачено мільйон доларів, презентували у Чернівцях, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У синагозі працюватимуть молитовний на 45 місць та жіночий зали, а також класи, де вивчатимуть Тору. У підвалі синагоги розташують кошерний ресторан і магазин кошерних продуктів та культових предметів іудаїки.

Наразі в синагозі ще відбудовується приміщення для ритуальних омовінь - міква. У синагозі під замком знаходяться  дві Тори вартістю близько ста тисяч доларів. Пожертву в мільйон доларів на реставрацію синагоги зробив колишній чернівчанин, а нині один з найбагатших бізнесменів Ізраїлю Арон Майберг.

До кошерного ресторану та магазину надходитимуть продукти з сертифікатом кошерності з Ізраїлю, Донецька та Дніпропетровська – для продажу всім бажаючим.

головний рабин Чернівців та Буковини Менахем Мендель Гліцнштейн нагадав, що до війни у Чернівцях було 46 синагог. Нині діють лише дві. Відновлюють синагогу в Садгорі, яка вважається однією з кращих у Європі. На роботи вже витратили також понад мільйон доларів. Іудейська громада сподівається відкрити її в наступному році.  

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua