ЧЕРНІВЦІ

Чернівчанам перед виборами безкоштовно передплатять комунальну газету

0

Більшістю голосів сьогодні на сесії облради депутати виділили 350 тис.грн на безкоштовну передплату газети міської ради «Чернівці» малозабезпеченим чернівчанам,  повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». За ці кошти можна буде передплатити близько 15 тисяч примірників. Зараз її тираж становить 1400 примірників.
Представники опозиції передбачають, що таким чином 350 тисяч гривень піде на рекламу секретаря міської ради Віталія Михайлішина перед виборами.  Керівник фракції «Фронт змін» у міськраді Олексій Каспрук зазначив, що «за гроші бюджету рекламуватиметься один кандидат на міського голову».

Кошти на передплату з`явилися завдяки тому, що МТК «Калинівський ринок» отримав з початку року близько 3 млн.грн додаткових надходжень. Ці кошти зарахували до соціально-економічного фонду міста та розподілили. З них 500 тисяч гривень піде на охорону здоров`я і зубопротезування малозабезпечених, 200 тис. грн. - паркові «Жовтневий», 100 тис.грн - футзальному клубу «Меркурій» на завершення фінальної частини першості України.
Пропозицію депутатів створити на 350 тис. депутатський фонд, кошти з якого кожен депутат міг би спрямувати на конкретну допомогу чернівчанам, не підтримали.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua