ЧЕРНІВЦІ

У соціальних мережах поширена інформація про те, що в районі вулиць Івасюка-Ентузіастів у Чернівцях  відбулося масове отруєння собак, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Про це заявляє на своїй сторінці у facebook користувач Vasya Vynogradov.

Чернівчанин повідомляє, що   три трупи собак (в тому числі двох цуценят) відвезені на експертизу. Очевидці стверджують, що отруту змішують з сумішшю у вигляді пасти. Тому закликають підозрілі знахідки такого вигляду прибирати з доступних місць – хоча б у смітники. Vasya Vynogradov зазначає, що одного собаку, який потерпав від судом,  вдалося врятувати.

Він наводить детальну інструкцію,  як допомогти отруєним тваринам: внутрішньом`язово ввести вітамин В6 (1 мл на 1 кг маси тіла, повторити через 1-2 години); вливати багато молока з активованим вугіллям; розвести Ентеросгель в воді: 1 ст.ложка на 150-200 мл - також давати негайно;  бажано зробити укол сульфокамфокаїна - серцепідтримуюче - 1 мл на середнього пса, також внутрішньом`язово, або дати корвалола 20 крапель на пса середнього розміру.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Департамент ЖКГ Чернівців звернувся до держветслужби України дати добро на використання ветеринарного препарату «Тіопенат» для знешкодження агресивних безпритульних тварин.

Інформація за темами: тварини, собаки, отруєння

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua