ЧЕРНІВЦІ

 Колишні власники цукрового заводу «Хрещатик» на Буковині взяли великі кредити в банку під заставу техніки, обладнання і не змогли з ними розрахуватися. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», тепер банк за борги забрав завод.

Цукровий завод «Хрещатик» - це бюджетоутворююче підприємство не лише району, але й в області. У кращі часи тут нараховувалося до двох тисяч робочих місць, останнім часом тут було задіяно 800 працівників, а ще майже 200 працювали в аргоформуванні, яке вирощувало для заводу цукровий буряк. Цього року підприємствові виповнюється 100 років.

Наразі агропідприємство заводу не засіяло сільськогосподарські площі під буряки, отже сезону цукроваріння у 2012 році на «Хрещатику» не буде. У перспективі одному із найстарших виробничих підприємств в Україні і останньому цукрозаводу області загрожує повне знищення, повідомляє портал molbuk.ua.

Висновок технічного аудиту групи іноземних та вітчизняних експертів невтішний: щоб підприємство запрацювало наступного року, в нього треба вкласти щонайменше 50 мільйонів гривень.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua