ЧЕРНІВЦІ

В обласному управлінні МВС склали протокол про адміністративне правопорушення на секретаря Чернівецького обкому КПУ Віталія Мельника за вивішування червоного прапора на пам`ятнику - танку Нікітіна. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомила керівник фракції ВО «Свобода» у Чернівецькій міській раді Мар`яна Кривич.
За інформаційним повідомленням ВО "Свобода", Мар`яна Кривич надіслала депутатський запит до керівництва УМВС відносно того, хто 23.02.2012 вивісив "на одному з пам`ятників міста Чернівці кривавий прапор із символікою КПУ".
У відповідь на депутатський запит правоохорпонці повідомили, що у діях членів обласного осередку КПУ були встановлені "ознаки правопорушення, передбаченого статтею 152 (порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення,".
За результатами перевірки відносно секретаря Чернівецького обкому КПУ Віталія Мельника "складено протокол про адміністративне правопорушення, який відповідно до ст. 218 КУпАП направлений для розгляду до адміністративної комісії Першотравневої районної ради у м.Чернівці", - йдеться у відповіді УМВС в Чернівецькій області на депутатський запит.

На переконання Кривич, "вчинок комуністів є нічим іншим, як свідомою провокацією та намаганням нагадати про своє існування хоч у такий спосіб".


Фото БукІнфо

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua