ЧЕРНІВЦІ

Позитивно оцінив ініціативу Калетника про необхідність наявності Вантажної митної декларації у продавців закордонного товару начальник Чернівецької митниці Юрій Черниш. Як повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі», про це начальник митниці заявив на прес-конференції.

 

«Є ж у підприємців документи на різноманітні підакцизні товари, чому не може бути підтверджуючого документу про походження закордонного товару, - зазначив Черниш. - Я думаю, це і покупцям непогано буде знати, чи справді товар з тієї країни, як це вказується на ярликах».

При цьому, начальник Чернівецької митниці зазначив, що це не обов`язково має бути оригінал документу, достатньо буде копії.

За словами Черниша, розглядаються й інші нововведення, зокрема - питання нанесення спеціальних міток на високоліквідні товари.

 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», глава Держмитслужби України Ігор Калетник виступив з пропозицією впровадити обов`язкову наявність у суб`єктів господарювання копії Вантажної митної декларації на товари іноземного походження.

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua