ЧЕРНІВЦІ

Олю Фреймут у Чернівцях не пускали в університет

0

Зі знімальною групою програми «Ревізор» Нового каналу, яка днями завітала до Чернівців з «ревізією туристичних місць України», трапився казус на вході до колишньої Резиденції Буковинських Митрополитів. Як стало відомо кореспондентові «Чернівці. Коментарі», охорона намагалася перешкодити телевізійникам потрапити на територію Чернівецького національного університету, корпуси якого розташовані  в Резиденції.

Як повідомляє сайт Нового каналу, "організаційний казус трапився, коли Оля захотіла відвідати Чернівецький національний університет. Охорона спробувала не пустити ведучу і знімальну групу в навчальний заклад, мотивувавши своє рішення тим, що на його території можуть знаходитися тільки студенти університету".

Проблема відвідування центральних корпусів університету – не нова. Туристів охорона туди впускає лише з екскурсоводом, якого надає університет. Нерідко груп бажаючих побачити Резиденцію більше, ніж екскурсоводів. Тож буває, що туристам доводиться або чекати своєї черги, або залишатися без екскурсії університетом. Територія університету не є приватною власністю.

Чи потрапила Оля Фреймут в університет – дивіться сьогодні на Новому о 22.10.


Резиденція Буковинських Митрополитів побудована на місці старого єпископського палацу в 1864–1882 рр. Нині тут розташувались центральні корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Митрополича резиденція з`явилася завдяки зусиллям єпископа Євгена Гакмана.

Проект архітектурного ансамблю виконав відомий чеський учений, архітектор, академік Йозеф Главка. Він спроектував нетрадиційний комплекс споруд у дусі еклектики з переважанням елементів візантійського та романського стилів. Цей проект неодноразово посідав призові місця на відомих конкурсах архітекторів і був, зокрема, відзначений на Всесвітній виставці у Парижі. Композиція ансамблю досить, складна, але відзначається чіткістю планування. Вона складається з трьох монументальних споруд-корпусів: головного, духовної семінарії разом із церквою Трьох Святителів, пресвітерія.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua