ЧЕРНІВЦІ

Перший заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць вважає недоцільним існування в Чернівцях восьми комунальних книгарень. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі», такою на думку першого зама губернатора, є мотивація для створення об`єднаного комунального підприємства книготоргівлі.

При цьому, Георгій Галиць підкреслив, що готовий віддати посаду директора новоствореного підприємства народному депутату України Геннадію Москалю.

За словами замгубернатора, у Москаля з осені буде багато часу, так як після виборів він буде не працевлаштованим.

 

Так Галиць відреагував на заяви Москаля про те, що чернівецька влада через «реорганізацію» хоче прибрати книгарні в центрі міста

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», в обласній раді готовий проект рішення «Про реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі». Керівники комунальних книгарень вважають, що необхідно донести до територіальної громади інформацію про загрозу для міста в період реорганізації позбутися декількох книгарень, розповісти про фактичний стан взаємовідносин між підприємствами та владою, яка є засновником цих комунальних підприємств.


Фото з офіційного сайту ОДА 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua