ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях аудіо-гід веде екскурсії чотирма мовами

0

Туристично-інформаційний центр міської ради провів презентацію нещодавно виданої туристичної карти Чернівців, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». У центрі є широкий вибір поліграфічної продукції, карти, довідники, буклети та листівки, які надаються відвідувачам безкоштовно.
Будь-яка інформація надається 4-ма мовами (російською, українською, англійською та німецькою), також частина поліграфічної продукції і румунською мовою.
 Цього року в Чернівцях з`явився аудіо-гід, який теж можна взяти в оренду в туристично-інформаційному центрі або в Художньому салоні по вул.О.Кобилянської. Це mp3-плеєр із аудіозаписом екскурсії Чернівцями із зазначенням історичних фактів про визначні місця. До маршруту екскурсії внесено історичні перлини центру Чернівців: ратушу, університет ім. Юрія Федьковича, театр О.Кобилянської, Художній музей, собор Серця Ісуса, Вірменську церкву та інші. Екскурсія також доступна чотирма мовами. До плеєра додається і карта з нанесеним на неї маршрутом подорожі, яку турист після закінченя екскурсії може залишити собі.
Також маршрут аудіогіду нанесений і на новинку чернівецької туристичної галузі – «Туристичний планшет 2012», який презентували у чернівецькому туристично-інформаційному центрі. Інформація в туристичному планшеті розрахована на один рік  - повідомлення про визначні події, яки відбуватимуться в місті (наприклад, Маланка-Фест, Петрівській Ярмарок, або Фестиваль «MERIDIAN CZERNOWITZ»). У цьогорічному виданні, яке вийшло попереднім тиражем 5000 екземплярів, найважливіша інформація надається двома мовами – українською та англійською. Але надалі автори будуть випускати різні тиражі різними мовами. Також в наступному році з`явиться і інтернет-версія карти-планшету. Розповсюджуватись така карта буде не тільки в туристично-інформаційному центрі міської ради, а й у всіх рекламодавців, тобто в готелях, барах, ресторанах.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua