ЧЕРНІВЦІ

Чернівецькі одинадцятикласники уже отримали запрошення на ЗНО

0

Як відомо, цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться на 19 днів швидше, аніж торік. У зв’язку з проведенням фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, воно проходитиме з 15 травня по 7 червня, - розповіла кореспонденту «Чернівці. Коментарі» завідувач центру з координації методичної діяльності ЗНО обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в Чернівецькій області Любов Якименко.

- Зареєстровано на Буковині на ЗНО 4 тис. 660 осіб. В нас цього року, як і минулого, буде функціонувати 11 пунктів тестування - в трьох округах. Тестування розпочинається об 11 годині. Необхідно обов’язково з собою мати сертифікат, паспорт чи свідоцтво. О 10 год. 15 хв. розпочинається допуск абітурєнтів до пунктів тестування. Якщо спізнився абітурієнт, він не допускається до проведення тестування. Інша справа, якщо дитина захворіла, то можна повторно звернутися до Івано-Франківського регіонального центру, щоб на додаткову сесію потрапити. Списування, підказку отримати, якусь інформацію - неможливо.

Тим часом випускники максимально впевнені у своїх силах. Уся справа в підготовці, - розповіла 11-класниця Анастасія Мельник.

- Готуватися не так вже й важко. Без репетиторів, я мушу чесно зізнатись, я б не дійшла до того рівня, до якого дійшла зараз. Я таки сподіваюсь, що шанси в мене хороші. ЗНО – це гарне випробування для нас. В будь-якому випадку ми здаємо його абсолютно анонімно, можемо нікому й не розповідати, як ми здали. І чому б через рік не намагатися здати ще раз краще, щоб перевірити свої сили?

Випускник Микола Попадюк навіть не припускає, що буде незадоволеним своїм результатом. Каже, високі вимоги та конкуренція стимулюють ще більше працювати і не гаяти час.

- Програма ЗНО майже пройдена, я майже підготовлений до нього. І тому зараз якогось страху – його вже майже немає. Просто хочеться це вже здати. Ти вже думаєш про вступ, про факультети, про університети, про міста, про переваги, про будь-які можливості. Готуюсь сам. Для того, щоб бути більш впевненим в своїх силах, репетитор просто показує акценти, на які мені потрібно звернути увагу.

Ще впевненіше себе почуватимуть діти-переможці Всеукраїнських олімпіад – вони отримають бонусні 30, 40 чи 50 балів, в залежності від ступеня диплома.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua