ЧЕРНІВЦІ

Буковина отримала 17 мільйонів "на покращення"

0

Чернівецька область отримала 89,7 млн. гривень на соціальні потреби, інформують«Чернівці. Коментарі». Про це голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв повідомив під час апаратної наради.
За словами губернатора, кошти додатково виділені після внесення змін до державного бюджету.  

Зокрема, як повідомляє прес-служба ОДА, понад 17,6 млн. грн. передбачається на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, понад 31,7 млн. гривень – на оплату праці працівників бюджетних установ, понад 4,1 млн. грн. - на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів I чи II групи внаслідок психічного розладу.
Також передбачена субвенція в сумі понад 1,7 млн. гривень на погашення кредиторської заборгованості за медичне обладнання, придбане минулого року для закладів охорони здоров`я, на 33,6 млн. грн. збільшено обсяг субвенції на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.
Крім того, 730,2 тис. гривень передбачено на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях за принципом «гроші ходять за дитиною». 

За словами Папієва, ці кошти вже на черговій сесії розподілять між районними та міськими бюджетами.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua