ЧЕРНІВЦІ

Коштом бюджету твори сучасних буковинських митців друкувати не будуть

0

В облдержадміністрації визначили перелік видань, які фінансуватимуться в цьому році з обласного бюджету в рамках «Комплексної Програми розвитку інформаційної і видавничої галузей Чернівецької області на 2011-2015 роки», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Серед новодруків низка книг для дітей, історико-краєзнавча, наукова та навчальна література, довідкова література, а також мистецькі видання. Загальна кошторисна вартість цих видань складає 303 000 гривень, частка обласного бюджету - 131 000 гривень. Рішення про підтримку приймалося експертною радою з питань підтримки книговидання.

За результатами її засідання у номінації "Книги для дітей" підтримано дитячі видання "Лісові жмурки", "Де поділися горішки?", "Жаринки серця".  У номінації "Історико-краєзнавча література" фінансову підтримку отримає видання "Хотин і Хашдеу". У номінації "Наукова і навчальна література" передбачене фінансування видання навчального посібника "Християнська етика. Посібник для 11 класу", книг "Рослини святого письма", "Архітектура Чернівців ХІХ - першої половини ХХ століття", "Душа покликана любити" (про радіожурналістку Неонілу Милашенко), "Пісня Михайла Ткача", "Наодинці з природою або як вижити в екстремальних умовах", а також збірника наукових статей науковців кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича "Політологічні та соціологічні студії". 

У номінації "Мистецтво" фінансову підтримку вирішено надати каталогу творів до 100-річчя від дня народження Одарки Киселиці з однойменною назвою. Як повідомляє прес-служба ОДА, серед довідкової літератури вирішено фінансувати видання, котрі впорядковані обласною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка, зокрема, "Видатні діячі культури та мистецтв Буковини" та "Михайло Івасюк" до 95-річчя від дня народження письменника.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua