ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні під стінами Чернівецької ОДА відбувся пікет з нагоди другої річниці підписання Харківської угоди, повідомляє кореспондент порталу «Чернівці. Коментарі». В акції взяли участь представники політичних партій, які входять до обласного Комітету опору диктатурі.

"Намагання уряду переконати нас в необхідності підписання Харківських угод для майбутнього блага України є нічим іншим, як чергове обдурювання власного народу, - заявив у своєму виступі голова обласної організації «Фронт Змін» Максим Бурбак. - Харківські угоди це, в першу чергу, успіх Росії, російських дипломатів і черговий програш української влади. Росія отримала можливість перебувати зі своїм флотом в Криму до 2042 року, натомість меншу ціну за газ Україна платити не стала.  Тому всі Опозиційні сили сьогодні висловлюють своє негативне ставлення до недалекоглядної політики керівників держави. Два роки тому «харківські угоди», сьогодні соціальні ініціативи, і щоразу – суцільна брехня з боку правлячої партії», - наголосив Максим Бурбак.

Голова обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян у своєму виступі на мітингу наголосив на абсурдності нового суду над Юлією Тимошенко і безпідставності звинувачень на її адресу.

«Влада використовує силові структури і судову систему проти власного народу», - наголосив він. - «Треба докласти максимум зусиль для об`єднання і для перемоги над режимом».

Після завершення мітингу члени КОДу провели робоче засідання, на якому обговорили подальші дії всіх партій-учасниць об`єднання.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua