ЧЕРНІВЦІ

Фірташевий інвестиційний фонд "Буковина" презентували без господаря

0

Інвестиційний фонд «Буковина», створений на Буковині для підтримки малого та середнього бізнесу, уже з червня має розпочати фінансування бізнес-проектів та ідей молоді, випускників та студентів вузів, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Фінансування здійснюватиметься на пільгових умовах під 15-20% річних в області. Презентували фонд сьогодні в Чернівецькій ОДА,  але анонсованої участі в ньому Дмитра Фірташа не відбулося.

За словами керівників фонду, першочергово планується допомагати молоді, випускникам та студентам вузів, які подадуть на конкурс відповідні бізнес-проекти та ідеї. За приклад взято Кембріджський університет, в якому вже багато років працює схожа програма. Рада фонду буде незаангажовано розглядати пропозиції та надавати гроші, – запевнив голова ради фонду Михайло Папієв. –.

Загальний розмір фонду становить 3 мільйона гривень, а розмір пільгових кредитів коливатиметься у межах 50-320 тисяч гривень.

Основними його інвесторами є група компаній Дмитра Фірташа, а також буковинські підприємства "Машзавод", "Трембіта", "Родничок", "Техно-Буд Сервіс". Це пілотний проект, аналогів якому немає в Україні.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua