ЧЕРНІВЦІ

Основні показники соціально-економічного розвитку Чернівецької області й надалі погіршуються. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», з такою заявою висупив на власному сайті народний депутат Геннадій Москаль. 
Обсяги промислового виробництва за перший квартал поточного року в Чернівецькій області склали 88,3% до аналогічного періоду минулого року.
За словами депутата, все це відбувається "всупереч райдужним, майже фанфарним заявам Чернівецької влади про темпи зростання виробництва в області".
Москаль навів статистичні дані, за якими деякі показники господарювання на половину гірші, ніж минулоріч.
Це, зокрема, показники в добувній промисловості - 45,3% до показників 1-го кварталу 2011-го року, у легкій промисловості – 57,0%.

У переробній промисловості показники становлять 86,0% до минулорічних показників (із них виробництво харчових продуктів і напоїв складає 84,0%);
Також упав експорт, він складає 94,5% до аналогічного періоду минулого року. В товарній структурі експорту 23,6% – це деревина і 24% – вироби з текстилю, сировина для якого завозиться по давальницькій схемі, - зазначає депутат.
Він також підкреслив, що впав імпорт і складає всього 70,6% до аналогічного періоду минулого року. Москаль вважає, що це відбулося "завдяки боротьбі з контрабандою, але не дякуючи місцевим органам влади і місцевим правоохоронцям"

Окремо зупинився депутат на вкладенні капітальних інвестиції
За статистичними даними, наведеними Москалем, найбільші інвестиції в області це власні кошти підприємств і організації (41,8%), Держбюджет України (13,9%), кошти населення на індивідуальне житлове будівництво (19,3%) і приблизно по 6 відсотків - кошти місцевих бюджетів, кредити банків та інші позики та кошти населення на будівлю власних квартир.

Кошти іноземних інвесторів становлять у цьому переліку 0,2%.

"Останній показник якнайкраще демонструє інвестиційну "привабливість" Чернівецької області", - підсумовує Геннадій Москаль.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Геннадій Москаль вже не вперше робить заяви про неефективність обласної влади. Наведену ним інформацію підтверджував депутат-регіонал Микола Романюк.


Фото PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua