ЧЕРНІВЦІ

Михайлішин – не президент, він лише почесний президент

0

Інформація про те, що в.о. Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин став президентом футбольного клубу «Буковина», виявилася дещо перебільшеною, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Насправді посада президента клубу була скасована.

Як повідомив у своєму інтерв`ю директор ФСК «Буковина» Микола Клим, «у клубі сталася в певному розумінні реорганізація керівництва». Зокрема, він зазначив: «Річ у тім, що посада президента клуба була скасована після відходу Орлецького (попереднього президента клубу – «Чернівці. Коментарі»), оскільки багато хто звертав увагу на те, що наявність у футбольному клубі і президента, і генерального директора тягне за собою якби двовладдя. Адже, по суті, обидві посади суміщають практично одні й ті самі обов`язки».

«Таким образом, - підсумував Микола Клим, - президента в ФСК «Буковина» не буде, зате буде посада почесного президента! І Віталій Михайлішин — тепер наш почесний президент!» Серед характеристик, які Клим дав Михайлішину, - те, що  «він дуже любить футбол, щиро вболіває за команду і, сподіваємося, дуже нам допоможе з розвитком інфраструктури». Одним з перших кроків допомоги в.о. мера-почесного президента мають стати переговори про відкриття і функціонування клубного магазину.

 Разом з тим, Клим відзначив, що у них з Орлецьким «ніколи не було розбіжностей» і «екс-президент пообіцяв і надалі помагати «Буковині» чим може».

Як повідомляли раніше «Чернівці. Коментарі», в.о. Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин був призначений президентом ФСК «Буковина».    

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua