ЧЕРНІВЦІ

Чернівці продемонструють «Літературний глобус»

0

До міжнародного дня книги і авторського права у книгарні «Букініст» відбудеться літературна акція — «Літературний Глобус Чернівців (48 гр. пн. ш. 25гр. сх. д.)», повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Кожен охочий може принести з собою улюблену книгу і зачитати на публіку свій улюблений уривок (література будь-якого жанру, вітаються як дитячі казки, так і фантастичні романи).
Організатори акції в такий спосіб заявляють протест проти будь-яких зазіхань на книгу та на її осередки — книгарні, бібліотеки, друкарні і таким чином згуртовують усіх небайдужих, демонструючи владі неможливість зруйнувати міф  про «місто, де книгарень більше ніж пекарень», пише у своєму блогові новеліст Андрій Тужиков.

Акція також є своєрідним протестом проти оприлюдненого нещодавно проекту рішення сесії облради «Про Реорганізацію обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі», яким пропонується «реорганізувати найбільш відомі чернівчанам книжкові магазини шляхом злиття в обласне комунальне підприємство. Самі працівники книгарень вважають таку пропозицію «абсолютно незрозумілою, безальтернативною дією влади, що може мати на меті ліквідацію та звільнення працівників комунальних книгарень і отримання привабливих приміщень у центрі міста». 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua