ЧЕРНІВЦІ

Гуцульські рокери "Перкалаба" вперше "дадуть жару" у Чернівцях

0

Гурт з Івано-Франківська "Перкалаба" дасть концерт у Чернівцях. Про це повідомляється на офіційному сайті гурту, - передає «Чернівці. Коментарі».


Музиканти мають намір презентувати новий альбом "Дідо".

Виступ "Перкалаби" відбудеться 28 квітня в арт-пабі "Гойра".


Як розповів molbuk.ua продюсер гурту Олег "Мох" Гнатів, це буде перший концерт "Перкалаби" в Чернівцях.

«Ми не виступали у Чернівцях, бо ви не запрошуєте. Це справа концертних промоутерів. Кілька років тому «Перкалабу» запрошували виступити у вашому місті, але на фінальному етапі наш концерт зірвався. Чи організатори не знайшли грошей, чи інші причини були – мені невідомо. Бачу, Чернівці зараз стоять осторонь рок-культури. Наскільки мені відомо, 10 років тому в Чернівцях «варилося» багато різних музичних гуртів, серед яких виріс ваш «Гуцул Каліпсо», - каже Олег Гнатів.


Назва гурту походить від Гуцульського села Перкалаба, яке знаходиться на межі Чернівецької і Івано-Франківської області та межі з Румунією. Початок існування гурту припадає на 1998 рік, тоді Перкалаба мала перший свій виступ на фестивалі «Червона Рута». Музичний стиль гурту на початку діяльності — близький до ска-панк і реггі, але з часом творчість групи усе більше зверталося убік традиційної гуцульської музики. Сучасну творчість гурту можна віднести до напрямку фольк-рок. Учасники гурту підкреслюють тяжіння до простоти, природної гармонії, легкості, гумору і заряду позитивної енергії. Тексти також, за свідченням учасників гурту не обтяжений смисловою функцією.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua