ЧЕРНІВЦІ

Депутат-регіонал нагородив письменника, якого надихнула Помаранчева революція

0

Письменника, якого надихнула Помаранчева революція, вшанували творчим вечором у Кіцмані Чернівецької області, - інформує кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Сьогодні, 20 квітня, у Кіцманському районному будинку народної творчості вітали з 65-літтям поета, прозаїка, есеїста і журналіста Йосипа Палятинського. Багаторічний вчитель-філолог за освітою за життя встиг попрацювати і в газетах, і на радіо, і на державній службі, і навіть у відділі кадрів Неполоківського хлібокомбінату.

Але, як розповів сам ювіляр, на активну творчу діяльність його надихнули події 2004 року, знані в народі як Помаранчева революція. З того часу Йосип Палятинський видав 5 збірок прози і поезії (громадянська лірика), наразі готує наступну книгу під назвою «Вулкан правди».

Письменника привітали земляки зі Снятинського району Івано-Франківської області – просвітяни, педагоги, а також кіцманчани. Серед них – і голова районної адміністрації, депутат обласної ради (фракція "Партії Регіонів") Олег Унгурян, який нагородив Йосипа Палятинського грамотою та грошовою премією.

Рід Палятинських відомий на Івано-Франківщині активними представниками "Просвіти", що розвивали діяльність цієї організації в багатьох селах області на початку її діяльності.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua