ЧЕРНІВЦІ

Помер почесний президент компанії-забудовника Києва і Чернівців

0

Помер народний депутат фракції блоку «НУНС», почесний президент холдингової компанії «Київміськбуд» Володимир Поляченко, повідомляють «Коментарі» за інформацією прес-служби Київської міськдержадміністрації.

Володимир Поляченко народився в 1938 році. Він керував холдинговою компанією Київміськбуд, удостоєний звання Герой України. Крім того, Поляченко - Заслужений будівельник України і Почесний громадянин Києва.

«Київміськбуд» не лише упродовж 50 років є основним забудовником Києва, а й поширював досвід зведення житла за кошти населення на інші регіони, серед яких і Чернівці, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

"Київміськбудом" збудовано понад 90 % житлового та соціально- побутового фонду столиці. До складу Компанії входить близько 100 підприємств та організацій, що забезпечують виконання всього комплексу будівельних робіт. В Компанії разом з її фінансовим партнером АКБ "Аркада" введена в дію система кредитування будівництва житла за рахунок довгострокових ощадних вкладів населення терміном на 10 та 30 років.

З Чернівцями Київміськбуд співпрацює з 2002 року:  27 лютого 2002 р. тут відбулася закладка капсули у фундамент першого будинку , що споруджувався за схемою "Київміськбуду", за кошти населення. Інвестором цього об`єкту виступав ХК "Київміськбуд".

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua