ЧЕРНІВЦІ

Після винесенням судом рішення про поновлення на посаді міського голови Новодністровська Руслана Панчишина керівництво містечка перестало ходити на роботу. Про це в коментарі порталу molbuk.ua заявив голова обласної організації "Фронт Змін" Максим Бурбак.

"Ситуація склалася дуже дивна. Я був у Новодністровську і бачив порожню мерію в робочий час, - розповів Бурбак. - Тиждень немає на роботі секретаря міської ради Лутчака. Незрозуміло, де депутати, які ухвалювали незаконне рішення, і чи збираються вони виконувати рішення суду. Влада ховається від громади." 

За словами політика, замість того, щоб примусити секретаря міськради виконати рішення суду, чиновники ОДА самі взялися до коментування цих рішень.

"Я вимагаю від чинної влади витконати рішення суду, а не вдаватися до казуїстики і не трактувати на власний розсуд рішення суду, - заявив голова ФЗ. - І я не розумію, чому Георгій Галиць як посадова особа виконавчої влади коментує ситацію в органі місцевого самоврядування. Ві хто - прокурор?"

Як вважає Максим Бурбак Михайло Папієв світомо уникає вмішуватись у конфлікт, підставивши свого першого заступника.
"Губернатор ховається від людей, - сказав партієць журналістам. - Папієв 19 квітня був на ГАЕС. Чому він не заїхав до мерії та не зустрівся з людьми? Чому представник гаранта Конституції в області мовчить, а коментує ситуацію його перший заступник Галиць?"


На запитання, чи таки поновлено Панчишина на посаді мера, Бурбак відповів, що суд визнав незаконним рішення сесії про припинення повноважень голови. "Це означає, що Панчишин знову мер. Хіба має суд складати інструкцію подальших дій? Може, суд має ще вказати, щоб Панчишину повернули печатку і пустили до приміщення? - зазначив Максим Бурбак.

Оцінюючи можливий подальшу проекцію подій в Новодністровську у проекції на всю Україну, політик зазначив, що "схему усунення обраного мера відпрацювали у Чернівцях і Новодністровську і запустили на всю Україну. У такий спосіб усунули кілька десятків мерів. Але схема дала збій, у ній не був врахований Вінницький суд. Це перша ластівка, прецендент для Федорука та інших мерів, усунутих з посад. Тепер обласній владі доведеться ще за це відповідати перед своїм керівництвом."

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Вінницький апеляційний суд скасував рішення депутатів Новодністровської міської ради про припинення повноважень міського голови Новодністровська Руслана Панчишина.

 
На фото - під час зборів ініціативної групи щодо розпуску Новодністровської міської ради. Жовтень, 2011 р.
Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua