ЧЕРНІВЦІ

Для футбольних фанатів діятимуть спеціальні смуги руху

Спеціально на час проведення Євро 2012 у міжнародному пункті «Порубне-Сірет» змінено схему пропуску. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі митниці.

За інформацією митниці, спільно з Чернівецьким прикордонним загоном розробили Додаток до Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів та вантажів у міжнародному пункті пропуску «Порубне-Сірет» на період проведення Євро-2012.

У новій схемі визначено смуги руху «коридор Євро» виїзд, «коридор Євро» в`їзд та при необхідності «коридор Євро» на полосах з реверсним рухом.

Середній час оформлення легкового транспортного засобу із 4 пасажирами становить 6 хвилин. Як повідомили в прес-службі митниці, такий показник випливає за результатами двох практичних тренінги, які у березні пройшли на пункті пропуску. у пункті пропуску «Порубне-Сірет».

 

Питання роботи пунтку пропуску «Порубне-Сірет» в умовах проведення Євро 2012 стали ключовими під час двосторонньої зустрічі керівництва Чернівецької обласної митниці та Яської митниці Румунії, повідомила кореспонденту «Чернівці. Коментарі» прес-секретар Чернівецької обласної митниці Ганна Курочкіна.

 

Вона повідомила, що за даними інформаційного центру Україна-2012 потік пасажирів під час чемпіонату на автомобільних пунктах пропуску збільшиться до 35 відсотків.

На Балканському напрямку пункт пропуску «Порубне-Сірет» займає одне з пріоритетних місць.


Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua