ЧЕРНІВЦІ

Іван Мунтян побачив, чому на суд проти Юлі пускають якнайменше людей

0

Обвинувачення проти Юлії Тимошенко не мають жодних підстав. У цьому голова облпарторганізації ВО «Батьківщина» Іван Мунтян пересвідчився після понад 4-х годин, проведених у суді, повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-службі партії.
«Жодних підстав не мають підтасовані і сфальсифіковані звинувачення проти Тимошенко. І коли маєш змогу бачити і чути суд безпосередньо, на власні очі, а не «підправленим» замовними телеканалами, тоді не лишається жодних сумнівів у замовності цієї справи, - заявив іван Мунтян. - Це дуже важливо – бути тут особисто і робити власні висновки. Тому й намагаються на суд допустити якомога менше людей, щоб не бачили на власні очі і не робили власних висновків», - заявив він.

Іван Мунтян розповів про велику підтримку харків`янами виступів опозиції: "Приємно, що в Харкові люди налаштовані оптимістично. Мітинг на площі перед судом дуже багатолюдний – площа, вдвічі більша за нашу Соборну площу в Чернівцях, повністю заповнена народом. Водії, проїжджаючи мітингувальників, пригальмовують,  підтримують людей сигналами.П`ять тисяч місцевих підприємців вийшли з протестами і  перекрили дороги Харкова. Люди скандують «Юлі – волю!». Про це повідомили в прес-службі облпарторганізації «Батьківщини».

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у протестах проти суду, який сьогодні розпочався в Харкові над Юлією Тимошенко у справі ЄЕСУ, брали участь і буковинці, зорганізовані головою облпарторганізації ВО «Батьківщина» Іваном Мунтяном.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua