ЧЕРНІВЦІ

Міністерство "глузує" зі стану буковинської залізниці

Буковинська влада фактично не виконує доручення Президента. Про це йдеться у заяві, розповсюдженою облорганізацією ВО «Свобода»? повідомляє «Чернівці. Коментарі»

Партія поклала на місцеву владу відповідальність за те, що в області й далі не вирішується питання прямого залізничного сполучення з Києвом.

"У 2011 році під час візиту до Буковини Президента Януковича, губернатором області піднімалося питання про прискорення залізничного сполучення із Києвом, на що Президент надав відповідне доручення, - йдеться у заяві. - Однак в ОДА вирішили випередити Президента, напрацювавши пропуск потягів територією Молдови не маючи для цього відповідної договірно-правової бази".
Як вважають "свободівці", такі дії влади "поставили під загрозу побудову обвідної залізниці Мамалига-Ларга".

"Фактично доручення Президента не було виконано буковинською владою", - вважають партійці.

Найкоротший шлях до Києва пролягає через територію Молдови, що не дає можливості його ефективно використовувати. А ділянки залізниці до Києва через Чортків та Львів більші по протяжності на 25-30%. Плата за такі відстані лягає на гаманці буковинців та клієнтів, що переправляють вантажі залізницею, - підкреслюють "свободівці".

На їх переконання, саме обласна влада мала знайти аргументи, щоб переконати Міністерство інфораструктури у стратегічній необхідності для Буковини побудови залізничної ділянки в обхід Молдови. Натомість, як вважає "Свобода", голова ОДА Михайло Папієв "спасував" перед чиновниками міністерства, отримавши відповідь про недоцільність будівництва.

"Парадокс, але державне питання вирішується рядовим посадовцем Міністерства інфраструктури, який розв`язує його шляхом відписки, - констатується в заяві партії. - У переписці фігурують різні цифри вартості будівництва з ухилом в сторону завищення, що свідчить про незацікавленість міністерства у розв`язанні питання".

"Мінінфракструктури глузує у своїй відповіді, наводячи дані з параметрами 19-го століття, апелюючи до великої енергоємності, даючи зрозуміти, що залізничне сполучення Буковини може бути зовсім скороченим при такому стані справ", - заявила "Свобода".

Обласна організація партії висунула ряд вимог до обласної влади. Зокрема - повторно ініціювати питання щодо проектування та будівництва обвідної ділянки залізниці Мамалига–Ларга, надавши матеріали та залучивши фахівців.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у відповідь на запит Народного депутата Геннадія Москаля Міністерство інфраструктури повідомило, що не будуватиме 42 кілометри залізниці, які потрібні для створення прямого залізничного сполучення Чернівців з Києвом, оскільки, на їх думку, це будіництво є нерентабельним.

Фото PHL

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua