ЧЕРНІВЦІ

Якщо Баглей "дасть добро" на будівництво малої ГЕС, його звільнять

0

Державне управління охорони навколишнього середовища в Чернівецькій області не дозволить будувати на гірських річках малі гідроелектростанції. Як повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі» про це сьогодні, 18 квітня, заявив його начальник Борис Баглей.

За його словами, міністр охорони навколишнього природного середовища Микола Злочевський наказав керівникам держуправлінь не видавати дозволи і не погоджувати проекти будівництва малих ГЕС на гірських річках. «Інакше – заява на звільнення за непрофесіоналізм», - сказав чиновник. Шкода від малих гідроелектростанцій чимала, - наголосив Борис Баглей. Це і знищення живих організмів, і активація селей та зсувів, - наголошують екологи.

Попри це, минулого року депутати Чернівецької обласної ради затвердили програму, відповідно до якої передбачається спорудження понад десятка малих ГЕС. «Їх не буде», - наголосив Борис Баглей. Наразі на Буковині працює тільки одна мала ГЕС - в селі Яблуниця Путильського району - її відновив приватний інвестор у 2009 році. У 50-60-х роках ХХ ст. на території Чернівецької області функціонувало 6 малих ГЕС.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua