ЧЕРНІВЦІ

Буковинські ветеринари-управлінці вдавали свою потрібність

0

З метою штучного нарощування показників проведеної роботи чиновники Заставнівського райуправління державної ветеринарної медицини підробляли протоколи та постанови у справах про адмінпорушення, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

Районна прокуратура встановила, що посадовці умисно упродовж 2011 року вчинили службове підроблення п`яти протоколів та п`яти постанов у справах про адміністративні правопорушення. Порушено кримінальну справу, триває досудове слідство, під час якого додатково виявлено службове підроблення ще п`яти протоколів і п`яти постанов про накладення адміністративних стягнень.

Загалом за наслідками цьогорічних прокурорських перевірок, що проводилися в уповноважених державою правоохоронних та контролюючих органах області, встановлені непоодинокі випадки неповноти використання посадовими особами своїх повноважень щодо притягнення осіб до адмінвідповідальності, застосування адміністративних стягнень всупереч передбаченому законодавством порядку, окремі факти службового підроблення матеріалів про нібито виявлені правопорушення з метою штучного формування благополучної обстановки в роботі тощо, -  інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області. У зв`язку з цим та на захист прав громадян, інтересів держави порушено 4 кримінальні справи, 3 з яких уже скеровані до суду для розгляду по суті, принесено 155 протестів, які задоволено, розглянуто 46 подань. За документами прокурорського реагування притягнуто до дисциплінарної відповідальності 177 посадових осіб.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua